Proton Kimya

 


PROTON HD KİMYA OTOMOTİV İNŞAAT TEKSTİL TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Tekstil sektöründe yenilikçi çözümler getirmek ve yüksek kalite ile birlikte düşük maliyetli ürünlere yönelik gereksinimleri karşılamak için 2007 yılında tekstil yardımcı kimyasalları üretmek amacı ile kurulmuştur.

VİZYON

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, akılcı, bir adım daha ileriye götürecek farklı ürünleri ile yenilikleri destekleyen ve ürettiğimiz ürünlerle dünyada Türkiye'yi temsil eden bir firma olmak.


MİSYON

Tekstil yardımcı kimyasallarında yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünlerimizle müşterilerin sürekli mennuniyet duyacakları hizmeti vermek. Müşterilerimize teknik ve lojistik servis hizmeti vererek de uzun soluklu iş birliği sağlamayı hedeflemektedir. Teknik ve çözümsel desteğimiz ile sunduğumuz ürünlerimizle müşterilerimizin yeni projeler oluşturmalarına katkı sağlamak.

FİRMAMIZ

Kimya mühendisi olan yöneticisi önderliğinde deneyimli uzman kadrosu ile 2007 yılında kurulmuştur. Şuan 3000 m2 kapalı bir alanda son sistem teknolojik ekipmanları ile Kahramanmaraş’ta üretim ve depolama yapmakdadır. 2014 yılında ıso 9001-2008 kalite belgesini alarak firmamız kalitesini tescillemiştir. Lojistik konumuyla yurt içinde ve bölgesinde yerli üretim yaparak müşteriye doğrudan satış yapmaktadır. Bu sayede hem rekabet gücünü arttırmış, hem de müşterilerine minimum stok maliyeti ve hızlı tedarik avantajı sağlamıştır. Modern cihazlarla donatılmış laboratuvarında uzman kadrosu ile ar-ge çalışmalarını yürütmektedir.

şterilerimize fiyat odaklı değil standardizasyon ve süreklilik odaklı hammadde seçimi yaparak düşük maliyetli, daha kaliteli ve güvenli yeni ürünler üreterek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir.

Aynı zamanda çevre ile ilgili duyarlılıgından dolayı hava ve su kirliliğini, ambalaj kullanımını ve atıkları azaltmak, geri dönüşümlü olmalarını sağlamak ve tekrar kullanmak, enerji ve su gibi doğal kaynakları korumak için ambalajlarını geri dönüşümlü kullanmaktadır. Bu sayede çevreye ve doğaya olan zararı minimuma indirmektedir.

 

 
Yukarı ↑